Gripex Control 500 mg + 50 mg Tabletki 12 sztuk

Zakupy spożywcze online

Gripex Control 500 mg + 50 mg Tabletki 12 sztuk

10,69 zł
0,89 zł/szt.
Opis

opis produktu

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 50 mg, tabletki Wskazania - gorączka - ból głowy - ból mięśni - ból gardła OTC - Lek wydawany bez recepty.

składniki

1 tabletka zawiera substancje czynne: - paracetamol 500 mg - kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze

przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy: - przyjmować innych leków zawierających paracetamol, - pić alkoholu. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana, natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojąć do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

nazwa uregulowana prawnie

OTC - Lek wydawany bez recepty.

nazwa marki lub dystrybutora

Podmiot odpowiedzialny
US Pharmacia Sp. z o.o.,
ul. Ziębicka 40,
50-507 Wrocław
22 543 60 00

przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie i droga podania Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: - 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin - maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.

adres zwrotny

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40,
50-507 Wrocław
22 543 60 00